Biz Kimiz

Kınaavm olarak; özel istek ürünlerinizi dilediğiniz şekilde hayallerinize göre tasarlayarak en kısa süre zarfında müşterilerimize kavuşturan ciddi ve kaliteli hizmet sunan firmayız.

Kına gecesi malzemeleri, nikah şekerleri, nişan, söz, mevlüt, bebek şekeri, sünnet, pleksi ve ahşap hediyelik ürünlerini en uygun ve hesaplı olarak sunuyoruz.

Bunların yanında tüm ürünleri itinayla, özenerek ve kaliteli olarak imal edip, her aşamasında müşteri ile irtibatlı olarak ürünleri hazırlıyoruz. Ürünlerin hazırlanışı ve bitişi ile ilgili ayrıntıları watsap ile müşterilerimize fotoğraf atıyor ve gönül rahatlığıyla kargoluyoruz.

Facebook

Sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.

Twitter

Sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.

İnstagram

Sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz.​

Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Firmamız kaliteyi sadece İstanbul ve Türkiye değil tüm dünyaya kaliteli hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, istenilen ürünleri toptan ve perakende hazırlayarak, ithal ve imal edilen el emeği özel ürünlerimizi dünyanın dört köşesine ihraç eden firmaların ilk sırasında gelmektir. 

VİZYONUMUZ

Kınaavm olarak; müşterilerimizin istediği ürünleri, son teknolojik gelişmeleri takip ederek el emeği ürünlerimizi imal edip sunarak, kaliteli, hızlı ve evrensel standartlarda uzmanlaşmış ekibimizle sorumluluktan ödün vermeden insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, yolumuza durmadan büyüyerek devam etmektir…

Cart
Your cart is currently empty.